Category Archives: Aktualności

SOUTH ELITE 2015 by Rock’n’Low Crew

SOUTH ELITE 2015 by Rock'n'Low Crew

Sezon zlotowy powolnymi krokami zbliża się do końca, kończą się cotygodniowe eventy w różnych zakątkach Polski. Tym razem postanowiliśmy odwiedzić w Tychach imprezę organizowaną przez ekipę Rock’n’Low. Całość odbywała się w rewitalizowanym Browarze Obywatelskim, na prawdę ciekawej miejscówce budującej świetny klimat. Dotarliśmy dopiero w sobotę, ale już od samego wjazdu można było odczuć rewelacyjną atmosferę eventu. Cały dzień przepłynął w swoim własnym mega luźnym tempie i został zwieńczony pięknym afterparty… :) Tak na koniec wspominając jeszcze coś o autach, w końcu byliśmy na zlocie… :P W zasadzie można ująć to w dwóch słowach: topowe projekty !

Oczywiście jest i troszkę zdjęć, zapraszam do oglądania.

Sprinter

Chillen am Grillen 2015

Chillen am Grillen 2015

Chillen am Grillen 2015 – do tej pory spotykaliśmy się na lokalnych spotach grillowych pod taką nazwą, natomiast w tym roku wystartowała pierwsza edycja dwudniowego zlotu organizowanego przez naszą rodzimą ekipę WrocLOW. Spotkaliśmy się na partynickim torze we Wrocławiu. Impreza zorganizowana na prawdę świetnie, miejsce ma doskonały potencjał na takie wydarzenia, przy tym prowadzenie było pierwsza klasa, a same pojazdy z górnej półki. Brakowało trochę takiego luźnego zlotu w naszym mieście i wreszcie jest. Poniżej drobna foto relacja zanim aparat wypadł mi z ręki. :-)

Sprinter

Video:

Wolfsgruppe Vag Event 2015

Wolfsgruppe VAG Event 2015

W tym roku odbyła się 8-ma edycja Wolfsgruppe VAG Event, organizowana jak zawsze w Mickiewiczowskim Centrum Turystycznym w Żerkowie. Impreza była już drugi rok z rzędu zamknięta dla publiczności, dzięki temu budowany jest bardzo luźny klimat, spokojnie płynącego weekendu wśród przyjaciół i znajomych. Szczególnie, że pogoda była na zamówienie prosto z południowej Europy. ;) Tym razem tematem przewodnim imprezy było Audi Quattro (35-ta rocznica ) oraz Audi S1 (30 lat). Oczywiście nie zmienia to faktu, że pojawiło się ponad 150 jednych z najlepszych projektów reprezentujących całą grupę VAG i nie tylko. Pozostaje tylko czekać kolejny rok na następną edycję…

Sprinter

Video:

Zlot Audi Klub Polska Toruń Zima 2015

Zlot Audi Klub Polska w Toruniu - 6-8 Luty 2015

W dniach 2-8 luty odbył się zlot Audi Klub Polska – Toruń Zima 2015. To było kolejne spotkanie na torze Moto Park  w Toruniu zorganizowane przez Bubę, tym razem przede wszystkim dla audi quattro, choć oczywiście każdy członek Audi Klubu mógł sobie polatać swoim autem po tym obiekcie. Warunki może nie były takie bardzo zimowe w bieli (zresztą wiadomo jak ostatnio w naszym kraju z pogodą), ale i tak każdy bawił się świetnie, frekwencja dopisała, a atmosfera panowała przednia. Część biesiadna-wieczorna zresztą zawsze tworzy jakąś swoją legendę. :)

Dobrze było znowu zobaczyć znajome twarze ! :)

Poniżej kilka zdjęć z imprezy oraz video zrobione przez deejay’a.

Sprinter

Video:

Jesienne spotkanie na Magnolii

Zimowy spot na Magnolii

Sezon się co prawda skończył, ale nie przeszkodziło to w wykonaniu szybkiego spociku na dachu Magnolii. Klimat nam się chyba zmienia, bo zjawiły się trzy kabriolety (albo chłopaki odrzucają myśl, że na zewnątrz jednak jest trochę “chłodno” :) ). Tak czy inaczej spotkanie bardzo fajne i można się trochę nakręcić zimowymi przygotowaniami na kolejny rok.

Do zobaczenia ponownie. Poniżej dosłownie kilka fotek z tego spociku.

Sprinter

 

Kronach – Neukenroth 2014

Kronach - Neukenroth 2014

Kronach – Neukenroth 2014 – 4-6 lipiec – w tym roku odbyła się dwunasta już edycja międzynarodowego Audi-Treffen Kronach. Zlot odbywa się tylko co dwa lata, a dodatkowo po raz pierwszy odbył się w nowym miejscu w Neukenroth. Jak zwykle klimat imprezy typowy dla fanów, miłośników i posiadaczy audi, można tam spotkać wiele nietuzinkowych pojazdów (kolejny raz pojawiło się S1), a przy okazji pooglądać modyfikacje i trendy panujące za naszą zachodnią granicą. Tym razem polska reprezentacja była bardzo mocna i zdobyła w sumie 7 pucharków w różnych kategoriach. Ciekawe jak wypadniemy za dwa lata, a trzeba tam być koniecznie ! :)

Sprinter

Galeria zdjęć.

4-6 lipiec - Kronach-Neukenroth 2014

4-6 lipiec – Kronach-Neukenroth 2014

Raceism Event 2014

Raceism Event 2014

Raceism Event 2014 – 28-29 czerwiec, 3 edycja zlotu aut zmodyfikowanych, tym razem bardzo międzynarodowa z gośćmi i sędziami z USA, Niemiec, Rosji, Szwecji i wielu innych krajów, poza oczywiście naszymi rodzimymi przedstawicielami. Na ten, w gruncie rzeczy, festiwal przyjechało wiele ciekawych projektów, było co oglądać, poziom ekstremalnie wysoki, a auta czy polskie czy zagraniczne wyglądały niesamowicie. Warto się czasem oderwać i poobcować z takimi mistrzowskimi pojazdami. :)

Sprinter

Galeria zdjęć.

28-29 czerwiec - Raceism Event 2014

28-29 czerwiec – Raceism Event 2014

OldSchoolSuicide Party 2014

OldSchoolSuicide Party 2014

OldSchoolSuicide Party 2014 – w dniach 13-15 czerwca w Wilczynie odbył się nieduży, można powiedzieć dość kameralny, ale za to bardzo, bardzo klimatyczny zlot. Muzyka towarzysząca ze sceny, Norbert jako nieustanny wodzirej z mikrofonem i cała ekipa stwarza tam niepowtarzalną atmosferę. Przy tym wszystkim mamy auta na najwyższym poziomie, każdy, bez wyjątku projekt jest świetny, zbudowany ze smakiem i pomysłem. Co tu dużo pisać, trzeba czekać do przyszłego roku… :)

Sprinter

Galeria zdjęć.
13-15 czerwiec - OldSchoolSuicide Party 2014

13-15 czerwiec – OldSchoolSuicide Party 2014

VAG Nysa 2014

VAG Nysa 2014

VAG Nysa 2014 – w dniach 6-8 czerwca odbył się dość duży zlot samochodów grupy VAG w południowej części Polski. Wybraliśmy się tam w gronie znajomych wraz z ekipą klubu Audi 80. Pogoda dopisała w pełni, to był pewnie jeden z najgorętszych weekendów tego roku. Ośrodek w Nysie bardzo fajny, jezioro, dużo zieleni, więc mimo upału było całkiem przyjemnie. Jeśli chodzi o sam zlot… ilość samochodów i ludzi chyba trochę przerasta organizatorów, ryk silników, klaksonów i subwooferów do świtu, jeżdżące w kółko samochody, można nad tym wszystkim lepiej zapanować… Poziom samochodowy też nie jest jakiś wysoki, oczywiście da się wyłowić trochę ciekawych projektów, ale są tam w dużej mniejszości. Czy warto więc odwiedzić VAG Nysa ? To zależy czego się oczekuje. Jeśli swobodnego, grillowego weekendu nad jeziorem, to tak, aczkolwiek należy mieć na uwadze otoczenie kilku tysięcy ludzi. Jeśli szukamy imprezy motoryzacyjnej z ciekawymi autami, to dużo ich tam nie znajdziemy, tu warto jednak spojrzeć na inne wydarzenia w kalendarzu.

Sprinter

Galeria zdjęć.

6-8 czerwiec - VAG Nysa 2014

6-8 czerwiec – VAG Nysa 2014

EDIT: Ciekawa fotorelacja z Nysy kolegi Pawła Jermaka:

http://www.speedbumps.pl/2014/07/kierunek-zycia.html

Karpicko 2014

Karpicko 2014 - Zlot Audi Klub Polska w okolicach Wolsztyna

Karpicko 2014  – kolejny ze zlotów Audi Klub Polska, spotkaliśmy się jak co roku, nad jeziorem pod Wolsztynem. Las, domki, woda, klasyczna miejscówka na takie wydarzenia. To przede wszystkim spotkanie znajomych i przyjaciół. Najpierw ludzie, potem auta, nic więcej do dodania. :)

Sprinter

Galeria zdjęć.
16-18 maj - Karpicko 2014

16-18 maj – Karpicko 2014